myheritage

سایت www.myheritage.ir انصافاً یکی از بهترین ایده ها را تحت وب پیاده سازی کرده است. شجره نامه خانوادگی آنلاین!

امروز در بخش «درباره ما» نکته جالبی رو کشف کردم و اون اینکه این سایت اصلش اسرائیلیه و البته دفاتری هم در نقاط دیگری از جهان داره!

در بخش درباره ما نوشته:

MyHeritage توسط team of people با شور و شوق برای سلسله شناسی و درک قوی از فناوری اینترنت تاسیس شد. چشم انداز ما آن بوده است که آسان تر کنیم برای مردم در سراسر جهان که با استفاده از قدرت اینترنت در میراث خود را به کند و کاو بپردازند و اسناد پربهای خود را با خانواده و دوستان تقویت کنند.

در سال 2005، در روستای زیبا از Bnei Atarot، در نزدیکی تل آویو، اسرائیل، توسط Templers آلمانی در سال 1902 تحت نام Wilhelma تاسیس شد.

با الهام گرفتن از زمینه‌های اطراف و باغ و املاک Templer، که یکی از آن‌ها به عنوان دفتر مرکزی ما بود، ما ابزار فردا را برای تحقیق در مورد تاریخچه‌های خانوادگی دیروز استفاده می‌کنیم. در فوریه 2012 پس از رشد ثابت‌ شده‌ی ما، ما به دفاتر دوست داشتنی جدید در یهودا، اسرائیل نقل مکان کردیم. ما همچنین دارای دفاتری در ایالات متحده در پروو، یوتا و لوس آنجلس کالیفرنیا، و کارکنان و نمایندگانی در بسیاری از کشورها در سراسر جهان داریم.
به عنوان شبکه‌ی خانوادگی در تاریخچه‌ی پویا، نوآوری‌های خود را برای ساخت شجره‌نامه و جست‌وجو در محتوای تاریخچه‌ی خانواده دائما در حال تحول و رسیدن به با تجربه‌ترین و جذاب‌ترین و باارزش‌ترین خانواده هستیم. گردآوری اخیر ما از پرونده‌های World Vital و Geni.com به عنوان مثال، ما را به ارائه میلیاردها سابقه‌ی تاریخی و هیجان انگیز برای همکاری به مخاطبان گسترده‌تر و بین المللی‌تر بیش از پیش و برای همیشه قادر ساخت.
اگر شما مانند ما در مورد تحقیق آنچه که مار را بر این داشت، و به اشتراک گذاشتن تجارب خود با اعضای خانواده و دوستان پرشور هستید، بنا بر این MyHeritage برای شما است.